title_seo
The Grand Mira Business Hotel Yukarı Mh. Üsküdar Caddesi Saraylı Sokak No 3 Kartal / İstanbul 0216 488 64 72 0537 525 57 79

Kartal'da Mükemmel Deniz Manzaralı Otel

 

İstanbul anadolu yakasında, deniz manzarası, konfor ve lüksün birleşimini yaşamak isteyenler burada mı ?

 
Muhteşem adalar manzarasıyla kartal otelleri, Uygun fiyatlı konaklama imkanıyla pendik otelleri, bostancı otelleri, maltepe otelleri tamda aradığınız mevkiiler olabilir. Denizi manzarasına uyanmak isteyenler, kahvaltının ve akşam yemeklerinin tadını muhteşem deniz manzarası ve adalar manzarasıyla yaşamak isteyenler için kendine hayran bırakan, konum olarak merkezi oluşu ve Sabiha Gökçen havaalanına yakın oluşuyla en çok tercih edilen oteller arasında bulunan The Grand Mira Hotel uygun fiyatları ve kaliteli hizmetiyle İstanbul Business otelleri arasında en çok rağbet gören oteldir.
 
Otelin muhteşem konumu, gözünüzün önüne serilen deniz manzarasıyla mest sizleri mest edecek. Kartal deniz manzaralı oteller arasında ilk sıralara gelen The Grand Mira Business Hotel, İstanbul deniz manzaralı otel olarak odalarımızın konforu ve hizmet kaliesiyle sizlerin yorgunluğunuzu atmaya davet ediyor.
 
İstanbul adalar deniz manzaralı otelin manzara keyfine doyamayacaksınız. Mükemmel deniz manzarasıyla gevşemenin tadını çıkaracak ve kendinizi dinlemeniz için fırsatlar oluşturmak isteyeceksiniz
 
 
 
 
 
 
 
 
(Sabiha Gökçen Havaalanı Yakın Oteller, İstanbul kartal otelleri, Anadolu yakası otelleri, Pendik otelleri, Sabiha Gökçen havalimanı otel, Maltepe otel, Bostancı otel, Kartal Maltepe otel, Kartalda otel, İstanbul kartal otel fiyatları, İstanbul business otel, Sabiha Gökçen otel, Sabiha Gökçene yakın otel, Anadolu yakası lüx otel, lüks otel,kartalda ucuz otel, Kartal'da otel, Deniz manzaralı otel)