title_seo
The Grand Mira Business Hotel Yukarı Mh. Üsküdar Caddesi Saraylı Sokak No 3 Kartal / İstanbul 0216 488 64 72 0537 525 57 79

Kartal Otelleri, Deniz Manzaralı Otel

Kartal’da otel aradığınızda her ne kadar seçeneğiniz fazla olsa da kartal otelleri arasından iyi, kaliteli ve konforlu olanı seçmeniz, konaklarken sizin rahat etmenizi sağlayacaktır. Çünkü gittiğiniz İstanbul’da konakladığınız otelin iyi olması, sizin seyahatinizin veya işinizin, toplantınızın da iyi geçmesi anlamına gelecektir. 

            Kartal’da otel ihtiyacınız olduğunda tercih edeceğiniz ilk otel olan The Grand Mira Business Hotel, denize yakınlığının yanı sıra İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın otel olarak yaklaşık yarım saatlik bir mesafede olup, ulaşım açısından da müşterilerinin rahat etmesini ve değerli vakitlerini yolda değil de işte, toplantıda, gezide, seyahatte ya da eğlencede geçirebilmelerine olanak sağlamaktadır. Kartal’da otel tercih edeceksiniz, konforu, yemekleri ve konumu da sizin için çok önemli olacaktır. Çünkü Kartal’da otel arayanlar genel olarak, iş veya özel seyahatlerle Kartal’a gelmektedir.  Özellikle İstanbul’a özel bir sebep için geldiyseniz ve çok fazla zamanınız yoksa, özel işinizi tamamlayıp bir an önce dönmek ve İstanbul trafiğinin içerisine girip saatler boyunca bu stresi yaşamamak için The Grand Mira Business Hotel, sizin için en isabetli seçim olacaktır. Bizler de adalar manzaralı otel olarak sizleri misafir etmekten memnuniyet duyacağız.

En iyi Anadolu yakası oteli olan The Grand Mira Business İstanbul’un ve Anadolu yakasının merkezindeki oteldir. Sabiha Gökçen’e yakın otel ve Kartal Metroya yakın otel olan THE Grand Mira deniz manzaralı, lüks ve konforlu odalara sahip otele ulaşım çok kolay. Türk mutfağımızın eşsiz lezzetleri ve odalarımızın konforuyla 7/24 hizmetinizde, Marmara Denizi’nin manzaralı odalarıyla sizi keyifli bir dinlenmeye davet ediyoruz. Yorgunluğunuzu bir kahve ile bizle paylaşın artık sınırsız dinlenme eğlenme sizin elinizde her yere yakınlığı ile işlerinizi evde gibi rahatlıkla halledebileceksiniz. Kartal’da Konforlu bir otel iş toplantılarınız, iş gezileriniz için en iyi Anadolu yakası otelidir. 24 saat oda servislerimizle sizi memnun etmek görevimiz.  Sabiha gökçen havaalanına yakın en iyi otelde sizi sakinlik, huzur ve mutlulukla buluşturuyoruz. Kartal En iyi fiyatlı otelimizde her akşam gün batımında sessizlik içinde kitaplarınızı okuyun işlerinizi tamamlayın lüks ve konforlu odalarımızın keyfini çıkartın.