Duyuru: Web sitesi rezervasyonlarına özel %10 İNDİRİM

Kartal Otelleri İş Seyahati İçin Uygun Mu?

Dünyanın en büyük metropol şehirlerinden biri olan İstanbul, genellikle turistik olarak ziyaret edilse de iş amacıyla en çok ziyaret edilen şehirlerden biri olma unvanına da sahiptir.

İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük yerleşim alanlarından biri olan Kartal’da yer alan lüks oteller, iş dünyasından misafirlerin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanıma sahiptir.

İş seyahatleri genellikle yoğun ve zaman sınırlaması olan programlar olduğu için konaklayacağınız otelin lokasyonu da son derece önemlidir. The Grand Mira Hotel, her yere yakın bir konumda bulunması ile özellikle iş seyahatlerinde Kartal bölgesinde en popüler otellerden biridir. Deniz ve adalar manzaralı tesisin sunduğu 4 farklı oda tipi, konuklarının beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak özelliklere sahiptir.

 

Kartal Otellerinin İş Seyahatinde Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İstanbul Anadolu Yakası, özellikle Sabiha Gökçen havaalanından seyahat eden iş dünyasına birçok konaklama alternatifi sunuyor.

Kartal otelleri, İstanbul’da yer alan önemli ticaret merkezlerine yakın konumda olması sebebi ile iş dünyasından birçok misafire ev sahipliği yapar.

Kartal otelleri iş seyahati yapacaklara şu avantajları sunar:

  • Sabiha Gökçen havaalanından iş seyahati yapacak kişiler, hiç zaman kaybetmeden havaalanından oteline ulaşabilir. Toplu taşımayı kullananlar için metro, metrobüs, deniz otobüsü ve Marmaray gibi geniş bir ulaşım ağı hizmet verir.
  • Kendi aracıyla seyahat edenler için de alternatif yollara sahip olan Kartal’da, otelinize kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Kartal otelleri, iş dünyasından her bütçeye uygun seçenekler sunar.
  • Sabiha Gökçen havaalanına yakın lokasyonda olan oteller, çok sayıda iş ve ticaret merkezine yakın olması ile şehri gezme ve dinlenme fırsatı da sunar.
  • Kartal’da yer alan oteller, restoran ve alışveriş merkezlerine yakın olduğu için zaman kaybetmeden sosyalleşebilirsiniz.
  • Güzel bir manzara eşliğinde, şehrin merkezinde bir konaklama isteyenler için deniz ve adalar manzaralı odaları ile konuklarından tam not alan The Grand Mira Hotel, unutulmaz bir iş seyahati deneyimi sunar.
  • Kartal otel seçiminizle, İstanbul’un turistik mekanlarını ziyaret edebilir, birçok restoran ve kafede farklı lezzetler tadabilir, şehrin tarihi sokaklarında keyifle kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Sizlere ve konuklarınıza ayrıcalıklı imkanlar sunan The Grand Mira Hotel’de konfor içinde keyifli, huzurlu ve unutulmaz bir konaklama için hemen rezervasyon yaptırın.

Son Gönderiler

Kartal Otelleri Konaklama İle Gezilebilecek 5 Önemli Nokta

Kartal ilçesi, Kocaeli Yarımadası’nın bir uzantısı olarak kabul edilip tarih öncesi dönemlerden beri yerleşim yeridir.