Duyuru: Web sitesi rezervasyonlarına özel %10 İNDİRİM

Kartal Otelleri Konaklama Konusunda Hangi Avantajları Sunar

Kartal Otelleri Konaklama Konusunda Hangi Avantajları Sunar

 

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Marmara Denizi’ne kıyısı olan Kartal ilçesi, kültürel ve tarihi yapısı ile dikkat çeken semtlerden biridir. Geniş bir sahil şeridine sahip olan semt, geniş ulaşım imkanlarına sahiptir. Gezi ya da iş amacı ile seyahat eden turistler için ideal konumda yer alan Kartal otelleri her bütçeye uygun konaklama seçenekleri sunar.

 

Kartal, Sabiha Gökçen havalimanına yakınlığı, merkezi konumunda olması, ulaşım imkanları ile misafirlerine birçok avantaj sunar. Gerek konumu gerek sunduğu hizmetlere konforlu ve keyifli bir konaklama imkanı sunan The Grand Mira Business Hotel, Kartal bölgesinde en çok tercih edilen otellerdendir. Manzarası, 4 farklı oda tipi ile misafirlerinin ihtiyaçlarına uygun konaklama seçenekleri sunan Anadolu Yakası oteli, 4 mevsim hizmet veriyor.

 

Kartal Otellerinin Avantajları Nelerdir?

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Kartal ilçesi, yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği konaklama mekanlarından biridir. Kartal otelleri misafirlerine birçok avantaj sunar.

Kartal ulaşımın en geniş olduğu semtlerden biridir. Metro, metrobüs, deniz otobüsü, Marmaray gibi geniş bir ulaşım ağı bulunur.
Kartal, Anadolu Yakası’ndaki diğer kalabalık ilçelere kıyasla daha sakin ve daha huzurlu bir atmosfere sahiptir. Dolayısı ile şehrin içinde daha huzurlu bir konaklama isteyenler için ideal bir konaklama deneyimi sunar.
Merkezi bölgede yer alan Kartal otelleri fiyat açısından da her bütçeye uygun alternatiflere sahiptir.
Kartal aynı zamanda pek çok iş ve ticaret merkezine yakın olması ile yıl içinde iş dünyasından birçok misafiri ağırlar.
Doğal güzellikleri de içerisinde barındıran Kartal İstanbul’un en çok tercih edilen ilçeleri arasında yer alır.
Geniş bir sahil şeridine konumlanan ilçede birçok restoran ve kafe alternatifi de yer alır.

 

Kartal Otelleri Ulaşım İmkanları Nelerdir?

İstanbul’un diğer bölgelerine ve Anadolu Yakası’nda kolay ulaşım imkanı sunan Kartal ilçesinde; deniz otobüsü, metro ve Marmaray gibi toplu taşıma araç seçenekleri bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 27 km uzaklıkta olan Kartal’a otobüsle de gidebilirsiniz. The Grand Mira Business Hotel’de konaklıyorsanız, Kartal metro istasyonundan İETT KM22 hatlı otobüs ile havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sizlere ve konuklarınıza ayrıcalıklı imkanlar sunan The Grand Mira Business Hotel’dekonfor içinde keyifli, huzurlu ve unutulmaz bir konaklama için hemen rezervasyon yaptırın.

Son Gönderiler

Kartal Otelleri Konaklama İle Gezilebilecek 5 Önemli Nokta

Kartal ilçesi, Kocaeli Yarımadası’nın bir uzantısı olarak kabul edilip tarih öncesi dönemlerden beri yerleşim yeridir.