Duyuru: Web sitesi rezervasyonlarına özel %10 İNDİRİM

Konaklama Konusunda Kartal Otelleri Avantajları Nelerdir?

Konaklama Konusunda Kartal Otelleri Avantajları Nelerdir?

Kartal İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Marmara Denizi’ne kıyısı olan geniş sahil şeridine sahip ilçemizdir. Kültürel ve tarihi yapısı ile ön plana çıkan ilçemizde geniş ulaşım seçenekleri bulunuyor. Kartal otelleri hem iş hem de gezi amaçlı seyahat eden konuklarımız için ideal konumda yer alıyor.

Kartal Otellerinin Avantajları:

  • Hem İstanbul ilimizin diğer bölgelerine hem de Avrupa Yakası’na kolay ulaşım sunar. Deniz otobüsü, metro ve Marmaray gibi toplu taşıma araçları seçenekleri bulunur.

  • Sabiha Gökçen Havalimanı’na 27 km uzaklıkta olan Kartal ilçesine otobüsle de ulaşım imkanı vardır. Otelde konaklayan misafirler Kartal metro istasyonundan İETT KM22 hatlı otobüs ile havalimanına kolaylıkla ulaşım sağlayabilir.

  • Kartal diğer kalabalık ve gürültülü ilçelere nazaran daha sakin ve daha huzurlu bir atmosfere sahiptir.

  • Merkezi bölgede bulunan Kartal otelleri fiyatlar açısından çoğunlukla ekonomik ve bütçe dostudur.

  • İlçemiz pek çok iş ve ticaret merkezine yakındır.

Kartal Otelleri Hangi Tarihi Alanlara Sahiptir?

Kartal otelleri kaliteli hizmetleri ve modern olanakları ile sunma konusunda yüksek standart koşullara sahiptir. Konforlu bir şekilde konaklama deneyimi yaşamak isteyenlerin ziyaretçilerimize keyif zaman geçirme olanağı sunuyoruz. Adalar manzarasına sahip olan ilçemiz Yakacık gibi tarihi yerleri de içerisinde barındırıyor. Hem şehir yaşamı açısından rahat hem de doğal güzellikleri içerisinde barındıran Kartal İstanbul’un en çok tercih edilen ilçeleri arasında bulunur.

Kartal Otellerine Yakın Gezilecek Alanlar:

  • Dragos: Kartal’a 6 km uzaklıkta olan bu tarihi kalemizin arası 13 dakikadır. Bu tarihi bölgemiz Bizans dönemine dayanan kültür açısından zengin ve görülmeye değer yapılar arasında yer alır. Dragos tepesi hem doğal güzellikleri hem de tarihi beraber sunar.

  • Yakacık: Osmanlı döneminden kalan eski bina ve yapılarıyla dikkat çeken Yakacık Kartal’a 6 km uzaklıkta yer alır. Burada yer alan Yakacık Çarşısı ise geleneksel alışveriş tecrübesi sunarken tarihi bir atmosfere ev sahipliği yapar.

  • Maltepe Tümülüsü: Kartal’a oldukça yakın olan bu tarihi alan eski dönemlere ait gömü ritüelleri için geniş bilgiler sunan bir alandır.

  • Adalar: Kartal ile arasında 7 km bulunan Adalar toplamda araba ile 13 dakika sürer. Ayrıca Kartal ilçemizden Adalar’a vapurlada ulaşım sağlanıyor.

Sizlere ve konuklarınıza ayrıcalıklı imkanlar sunan The Grand Mira Business Hotel’de konfor içinde keyifli, huzurlu ve unutulmaz bir konaklama için hemen rezervasyon yaptırın.

Son Gönderiler

Kartal Otelleri Konaklama İle Gezilebilecek 5 Önemli Nokta

Kartal ilçesi, Kocaeli Yarımadası’nın bir uzantısı olarak kabul edilip tarih öncesi dönemlerden beri yerleşim yeridir.