The Grand Mira Business Hotel Yukarı Mh. Üsküdar Caddesi Saraylı Sokak No 3 Kartal / İstanbul 0216 488 64 72

SUITE ODA KONAKLAMA

Lüx ve konforuyla bilenen The Grand Mira Business Hotel'de yorucu bir günün ardından jakuzinizde rahatlayın. 220 cm'lik king size yatağınıza uzanıp günün yorgunluğunu atın.

En iyi anadolu yakası otelleri arasında bulunan THE GRAND MİRA BUSİNESS HOTEL konforu ve ayrıcalıklarından yararlanmak için suit odamızdan rezervasyon yapın.

ODA ÖZELLİKLERİ

-35M2

-LED TV

-220 CM KING SIZE YATAK

-ÇALIŞMA MASASI

-MÜSAİTSE GEÇ ÇIKIŞ

-BORNOZ SERVİSİ

-FİBER İNTERNET

-KLİMA

-SU ISITICISI

-ELEKTRONİK KASA

KARTAL OTELLERİ-SUİT ODA

Kartalda Lüx ve Konforlu Otel : Suite Oda 

İstanbul Anadolu yakası, Kartal'da bulunan bulunan otel, hem Sabiha Gökçen havalimanına yakın konumu ile hem de eşsiz kartal adalar ve deniz manzarası sayesinde lüx ve konforlu otel rahatlığını bir arada sunmaktadır. Kartal’da otel aradığınızda her ne kadar seçeneğiniz fazla olsa da kartal otelleri arasından iyi, kaliteli ve konforlu olanı seçmeniz, otelimizin Suite Odalarında konaklarken sizin rahat etmenizi sağlayacaktır. Seyehat için geldiğiniz İstanbul’da konakladığınız otelin iyi olması, seyahatinizin, işinizin veya toplantınızın da iyi geçmesi anlamına gelecektir.  İstanbul Deniz ve Adalar manzaralı Suite odalarımızda konaklama keyfini yaşamak için hemen rezervasyon yapın. 

Whatsapp